اگر شما مسئول انتخاب لباس محل کار هستید، موارد زیادی را باید در نظر بگیرید. بیایید نگاهی به برخی از مهمترین نکته‌ها بیندازیم تا مطمئن شویم که لباس کار مناسب تیم خود را انتخاب کرده اید.
در انتخاب مانتو اداری مانند بیشتر لباس ها، ظاهر مناسب بسیار مهم است.
ممکن است همیشه انتخاب چندان آسان نباشد و حتما گزینه های زیادی در اختیار شما قرار دارد. فقط کافی است به فرم کلی لباس فکر کنید. همچنین باید به افراد خود فکر کنید و مطمئن شوید که فرم اداری افراد کاربردی بوده و همه آن‌را دوست دارند.

حفظ ظاهر حرفه ای

یکی از مهمترین جنبه های انتخاب لباس، حفظ ظاهر حرفه ای در محل کار است. لباس تصویر همه چیز است و شما باید یک سبک یکنواخت را انتخاب کنید که تجارت و نام تجاری شما را ارتقا دهد. شما می خواهید مهمانان یا مشتریان شما کارکنان شما را جدی بگیرند، بنابراین لباس حرفه ای برای کارمندان بسیار ضروری است.
اگر شما پیشخدمت ها و کارکنان خدمات را مدیریت می کنید، باید مطمئن شوید که آنها تقریباً شیک و رسمی به نظر می رسند، با لباس های مرتب که کاملاً با محیط شما مطابقت دارد. به طور مشابه، افرادی مانند پرستاران و معلمان باید لباس های متحدالشکل بپوشند که دارای تصویر معتبر باشند.

پارچه مناسب

ابتدا از پارچه مناسب برای محیط کار استفاده کنید. برای الگوبرداری از معلم، جستجو و خم شدن بخشی از فعالیت های روزانه آنها خواهد بود و این امر ممکن است بر پارگی لباس تأثیر بگذارد. شلوارهای کاری را انتخاب کنید که راحت باشند. اطمینان حاصل کنید که این لباس ها تنفس پذیر و انعطاف پذیر هستند، زیرا کارمندان به احتمال زیاد در حال حرکت هستند و ساعت هایی روی پای خود می ایستند.
اگر تیمی از کارکنان خود را اداره می کنید که در خارج از محل، کار می کنند، می توانید مواد با دوام تری را انتخاب کنید. این لباس ها باید از درجه حفاظتی خاصی برخوردار باشند و در عین حال دوام داشته باشند؛ زیرا احتمالاً در معرض شرایط مختلف آب و هوایی قرار می گیرند. مواد نرمتر در این محیط کارایی ندارند.

ایمنی یک اولویت است

همیشه هنگام انتخاب لباس های خاص، ایمنی مهم است. در واقع، اگر بازرسان ایمنی و ارزیابی در تجارت شما هستند و لباس را می پوشند. اطمینان حاصل کنید که لباس های انتخابی شما از همه استانداردهای ایمنی مربوطه پیروی می کند. البته، این برای همه صنایع صدق نمی کند، اما مهم است. همچنین می توانید ملاحظاتی را مطرح کنید؛ به عنوان مثال، لباس های مقاوم در برابر شعله برای آشپزها و کارکنان آشپزخانه و کفش های فولادی برای افراد در صنعت حمل و نقل مناسب هستند. راه های زیادی وجود دارد که می توانید ایمنی کارکنان خود را با استفاده از لباس کار ارتقا دهید.

الیاف طبیعی
الیاف طبیعی

راحتی

علاوه بر اینکه عالی به نظر می رسند و ایمن هستند، همیشه می خواهید کارکنان خود هنگام کار راحت باشند. اگر آن‌ها زیاد در حال حرکت هستند، لباسی را انتخاب کنید که خیلی تنگ نباشد زیرا حرکت را محدود می کند و می تواند بسیار ناراحت کننده باشد.عملکرد لباس همیشه باید مهمتر از سبک و فرم باشد.

انتخاب رنگها

همیشه رنگ مناسب را برای لباس کارکنان خود انتخاب کنید. اگر با تصویر مارک تجاری خود لباس سفارش می‌دهید، می توانید به دنبال رنگ های روشن و پررنگ باشید که قطعاً توجه را به خود جلب می کند. با این حال، به خاطر داشته باشید که سبک و طرحی که انتخاب می کنید باید کاملاً با صنعت مورد نظر شما همخوانی داشته باشد.
رنگی که انتخاب می کنید باید نه تنها با صنعت شما بلکه با تصویر کلی برند شما همخوانی داشته باشد. .
توصیه ما این است که رنگی را انتخاب کنید که بیشتر رنگ پوست را زیبا جلوه دهد. رنگ مشکی همیشه چشمگیر است و وقتی در محیط مناسب و با لوازم جانبی مکمل استفاده شود ، مدرن و شیک به نظر می رسد.

مارک تجاری شرکت

با درج آرم شرکت بر روی لباس کارکنان خود، می توانید از جنبه بازاریابی آن بهره مند شوید. لوگو را می توان روی جیب سینه، در پشت و در قسمت شانه قرار داد. می توان آن را در همه پوشاک مختلف که کارکنان شما می پوشند قرار داد.

ما معتقدیم که به دلایل زیر استفاده از لباس های الیاف طبیعی بهتر است:

• کارایی
• مقاومت بیشتر در برابر سایش
• راحتی
• ظاهر شیک
هر شغلی دارای الزامات سبک متفاوتی است. به همین دلیل است که ما انواع مختلف لباس و پارچه را ارائه می دهیم.
در تجارت سبک اهمیت دارد. مدل مناسب ژاکت، شلوار یا دامن می تواند ویژگی‌های ظریف افراد شما را بیشتر جلوه داده و تقویت کند.

حرف آخر

برنامه ریزی برای لباس کار کارکنان راهی عالی برای نشان دادن حرفه ای بودن و ارتقاء عزت نفس کارکنان است. آنها احساس می کنند بخشی از گروه هستند و این می تواند بهره وری را به میزان قابل توجهی افزایش دهد. مشتریان شما نیز فوراً کارکنان شما را تشخیص می دهند و این برای تجارت شما عالی است. با در نظر گرفتن این نکات، شما به راحتی می توانید لباس مناسب تیم خود را انتخاب کنید و اطمینان حاصل کنید که آنها نه تنها راحت هستند، بلکه همیشه عالی به نظر می رسند و تصویر کسب و کار شما را تقویت می کنند. در همین زمینه پوشاک الیاف طبیعی یاس قادر به ارائه لباس هایی با طرح و رنگ های مناسب جهت محل کار برای پرسنل خانم شما می باشد.